Poduzmite usluge istraživanja, dizajna, proizvodnje i inženjeringa FDY, POY, HOY i stro...
Ovaj stroj za predenje je trokomponentni stroj za predenje s površinom od 200cm*900cm komore za gašenje zraka. Tri vijka s tri para boda za vruće (svaki se sastoji od boda za vruće i valjka za odvajanje) . Opremljen poluautomatskim namotačem ( opcijska nadogradnja na potpuno automatski namotač s poprečnom vodilicom ili birotorom krilnom vodilicom konca), najveća procesna brzina namotavanja može doseći do 5000 metara u minuti.
| Trokomponentni pilot stroj za predenje taline | |
| Model | SF-07 |
| Materijal | PET, PA6, PA66, PP i drugi materijali |
| Proces | UDY, POY, MOY, FDY |
| Jamstvo | 1 godina |
| Dimenzija (D*Š*V)mm | 3000mm×3100mm×2700mm |
| Težina | 6000 kg |
| Broj bobina | 1~2 |
| Maksimalna brzina namatanja (mehanička) | 5500m/min |
| Brzina namotavanja (radna) | 300m/min~5000m/min |
| Način kretanja | Traverse Guide |
| Vijaka | Vijak 1: φ25 mm, L/D: 28:1 Vijak 2: φ25 mm, L/D: 28:1 Vijak 3: φ25 mm, L/D: 28:1 |
| Količine Godeta | 3 |
| Faza crtanja | 1-2 faza |
| Promjer spinnereta | φ85 mm |
| Područje komore za gašenje zrakom | 200mm×900mm |
| Kombinacija | 3 vruće bodalice(Φ220mm×280mm) i 3 rolice za odvajanje(Φ110mm×280mm) |
| Automatski | Poluautomatski (automatski način rada dostupan) |
| Metoda grijanja | Parni omotač, indukcijsko grijanje, beskontaktna termometrija |
| Maksimalna temperatura | 240 ℃, ± 1 ℃ |
| Snaga | 70KW |
Uvod Tekstilna industrija neprestano se razvija, a proizvođači traže načine za smanjenje troškova proizvodnje uz održavanje visoke kvalitete p...
Prikaži više1. Uvod: Zašto polipropilenska vlakna zaslužuju detaljniji pogled Među sintetičkim vlaknima, polipropilen (PP) se često klasificira kao ...
Prikaži višeUvod Kako se tekstilna industrija pomiče prema održivijim praksama, potražnja za recikliranim poliesterskim tkaninama je porasla. U središtu p...
Prikaži višeMajstorska prilagodba, utirući put novim postignućima! The Stroj za testiranje predenja POY , posebno dizajniran za proizvode interijera automo...
Prikaži više