Poduzmite usluge istraživanja, dizajna, proizvodnje i inženjeringa FDY, POY, HOY i stro...
Ovaj stroj za predenje opremljen je sa 7 pari vrućih boda i jednim BCF mlazom za teksturiranje. Područje komore za gašenje zrakom je 200 cm * 1600 cm, što je pogodno za hlađenje snopa niti. Stroj integrira funkcije crtanja i prednje i posebno je prikladan za testiranje različitih materijala kao što su PET, PA i PP.
| Draw and Spin BCF pilot stroj za predenje | |
| Model | SF-06 |
| Materijal | PET, PA6, PA66, PP i drugi materijali |
| Proces | UDY, POY, MOY, FDY,BCF |
| Jamstvo | 1 godina |
| Dimenzija (D*Š*V)mm | 6000mm×3000mm×3000mm |
| Težina | 10000 kg |
| Broj bobina | 1~8 |
| Maksimalna brzina namatanja (mehanička) | 5500m/min |
| Brzina namotavanja (radna) | 1500m/min~5000m/min |
| Način kretanja | Traverse Guide |
| Vijaka | Vijak 1: φ25 mm, L/D: 28:1 Vijak 2: φ25 mm, L/D: 28:1 |
| Količine Godeta | 4 |
| Faza crtanja | 1-6 faza |
| Promjer spinnereta | φ85 mm |
| Područje komore za gašenje zrakom | 200mm×1600mm |
| Kombinacija | 14 vrućih bodalica(Φ220mm×280mm) |
| Automatski | Automatski način rada |
| Metoda grijanja | Parni omotač, indukcijsko grijanje, beskontaktna termometrija |
| Maksimalna temperatura | 240 ℃, ± 1 ℃ |
| Snaga | 180KW |
Uvod Tekstilna industrija neprestano se razvija, a proizvođači traže načine za smanjenje troškova proizvodnje uz održavanje visoke kvalitete p...
Prikaži više1. Uvod: Zašto polipropilenska vlakna zaslužuju detaljniji pogled Među sintetičkim vlaknima, polipropilen (PP) se često klasificira kao ...
Prikaži višeUvod Kako se tekstilna industrija pomiče prema održivijim praksama, potražnja za recikliranim poliesterskim tkaninama je porasla. U središtu p...
Prikaži višeMajstorska prilagodba, utirući put novim postignućima! The Stroj za testiranje predenja POY , posebno dizajniran za proizvode interijera automo...
Prikaži više