Poduzmite usluge istraživanja, dizajna, proizvodnje i inženjeringa FDY, POY, HOY i stro...
Ovaj stroj za predenje namjenski je model vrhunskog stroja za predenje. Posebno se koristi za proizvodnju PLA filamenta visoke čvrstoće. Nije potrebna instalacija, zajedno je integrirao pužni ekstruder, mjernu pumpu, gredu za predenje, komoru za hlađenje zrakom, sustav za završetak centrifugiranja, valjke za bodače, vruće bodače, klima uređaj i elektronički kontrolni sustav. Može se koristiti nakon priključivanja napajanja i komprimiranog zraka.
| PLA pilot predilica visoke čvrstoće | |
| Model | SF-04 |
| Materijal | PET, PA6, PA66, PP i drugi materijali |
| Proces | UDY, POY, MOY, FDY |
| Jamstvo | 1 godina |
| Dimenzija (D*Š*V)mm | 3800mm×4000mm×2700mm |
| Težina | 6000 kg |
| Broj bobina | 1~6 |
| Maksimalna brzina namatanja (mehanička) | 5500m/min |
| Brzina namotavanja (radna) | 1500m/min~5000m/min |
| Način kretanja | Vodilica navoja Birotor Wing |
| Vijaka | Vijak 1: φ25 mm, L/D: 28:1 Vijak 2: φ25 mm, L/D: 28:1 |
| Količine Godeta | 3 |
| Faza crtanja | 1-4 faza |
| Promjer spinnereta | φ85 mm |
| Područje komore za gašenje zrakom | 200mm×900mm |
| Kombinacija | 10 vrućih bodalica(Φ220mm×280mm) |
| Automatski | Automatski način rada |
| Metoda grijanja | Parni omotač, indukcijsko grijanje, beskontaktna termometrija |
| Maksimalna temperatura | 240 ℃, ± 1 ℃ |
| Snaga | 150KW |
Ležajevi su komponente Barmag stroja za predenje koje su najkritičnije za kvarove. U strojevima za namatanje velike brzine koji rade kontinuirano...
Prikaži višeA dinamička miješalica taline je najučinkovitije rješenje za postizanje homogenog miješanja polimernih talina u linijama za predenje k...
Prikaži više1. Uvod: Zašto je PHA sljedeće otkriće u vlaknastim materijalima U kontekstu globalnih ograničenja plastike i ciljeva neutralnosti ugljika, ...
Prikaži višeUvod: Novi zahtjevi za vlaknima u doba sporta i wellnessa Potaknuti globalnim trendom slobodnog vremena, sve većom potražnjom za medicinskim i zdr...
Prikaži više