Poduzmite usluge istraživanja, dizajna, proizvodnje i inženjeringa FDY, POY, HOY i stro...
Vrhunski pilot stroj za predenje taline nadograđen je verzija našeg standardnog pilot stroja za predenje taline. Može se široko primijeniti u raznim znanstveno-istraživačkim institucijama, sveučilištima i proizvođačima predjela kemijskih vlakana.
Osnovne specifikacije:
Komora za gašenje zrakom: 200cm × 900cm
Sustav ekstruzije i izvlačenja: dvopužni ekstruder s pet pari vrućih boda i 3 valjka za odvajanje
· Mogućnost crtanja: Crtanje u 1-4 fazi s fleksibilnom kombinacijom.
·Poluautomatski stroj za namatanje u obliku zečjih ušiju (opcijska nadogradnja na potpuno namotač s poprečnom vodilicom ili birotor krilnom vodilicom konca)$automatski
| Vrhunski pilot stroj za predenje taline | |
| Model | SF-02 |
| Materijal | PET, PA6, PA66, PP i drugi materijali |
| Proces | UDY, POY, MOY, FDY |
| Jamstvo | 1 godina |
| Dimenzija (D*Š*V)mm | 3000mm×3000mm×2700mm |
| Težina | 6000 kg |
| Broj bobina | 1~2 |
| Maksimalna brzina namatanja (mehanička) | 5500m/min |
| Brzina namotavanja (radna) | 300m/min~5000m/min |
| Način kretanja | Traverse Guide |
| Vijaka | Vijak 1: φ25 mm, L/D: 28:1 Vijak 2: φ25 mm, L/D: 28:1 |
| Količine Godeta | 3 |
| Faza crtanja | 1-4 faza |
| Promjer spinnereta | φ85 mm |
| Područje komore za gašenje zrakom | 200mm×900mm |
| Kombinacija | 10 vrućih bodalica(Φ220mm×280mm |
| Automatski | Poluautomatski (automatski način rada dostupan) |
| Metoda grijanja | Parni omotač, indukcijsko grijanje, beskontaktna termometrija |
| Maksimalna temperatura | 240 ℃, ± 1 ℃ |
| Maksimalna snaga | 150KW |
Ležajevi su komponente Barmag stroja za predenje koje su najkritičnije za kvarove. U strojevima za namatanje velike brzine koji rade kontinuirano...
Prikaži višeA dinamička miješalica taline je najučinkovitije rješenje za postizanje homogenog miješanja polimernih talina u linijama za predenje k...
Prikaži više1. Uvod: Zašto je PHA sljedeće otkriće u vlaknastim materijalima U kontekstu globalnih ograničenja plastike i ciljeva neutralnosti ugljika, ...
Prikaži višeUvod: Novi zahtjevi za vlaknima u doba sporta i wellnessa Potaknuti globalnim trendom slobodnog vremena, sve većom potražnjom za medicinskim i zdr...
Prikaži više